O FIRMIE

Świadczymy usługi na rynku jako podwykonawca dla firm instytucjonalnych na Dolnym Śląsku od 2000 roku. Z sukcesem realizujemy inwestycje dla klientów sektora heavy transport , automotive oraz industry.

Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby wymagających klientów, wiarygodnym i profesjonalnym partnerem w biznesie.

Firma Chromax. to przede wszystkim zespół specjalistów o wysokim stopniu zaangażowania i pasji. Mamy świadomość, że realizacja procesu produkcyjnego na współczesnym rynku, nie różni się w sposób istotny od siebie. Metodę wykonania przedsięwzięć determinują wypracowane metody techniczne, obowiązujące wymogi formalne. Inwestycję można przeprowadzić lepiej lub gorzej, zachowując ustalone ramy czasowe i budżet.

W naszych działaniach postanowiliśmy zmierzyć się z wykonywaniem przedsięwzięć cięcia i gięcia, przyjmując najlepsze wzorce z wysoko rozwiniętych rynków. W tym celu stworzyliśmy przedsiębiorstwo produkcyjne , którego siłą i kapitałem są pracownicy. Stworzony przez nas zespół specjalistów opracował metody zarządzania i organizacji procesu w taki sposób, by w pełni zaspokoić oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Posiadamy własną, rozbudowaną bazę sprzętową, jesteśmy w stanie błyskawicznie zorganizować technologię dopasowaną do wymogów klienta. Park technologiczny firmy Chromax to lasery , prasy krawędziowe, lakiernia, spawalnia oraz zespół szybkiego reagowania, która daje nam komfort i czas niezbędny do solidnego przygotowania i dalszej realizacji projektów.

Naszym najwyższym priorytetem jest zaufanie klientów, dla których jesteśmy rzetelnym i solidnym partnerem. Naszą wiarygodność na rynku usług wzmacniają prestiżowe zamówienia od naszych partnerów.